Kategori  Vurdering

Niels Walseth 1914-2001 cd

Varenummer: 1360717
Hammerslagspris: DKK 975
Vurdering: DKK 2.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Niels Walseth. Kanalparti med Børsen og Christiansborg i baggrunden, olie på lærred, sign. Walseth, 65 x 88 cm.

Auktionen afsluttes:  02-09-2008 13:46:00