Kategori  Vurdering

Niels Walseth, olie på lærred, Motiv med Frederiksberg kirke (cd)

Varenummer: 4397160
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Motiv med Frederiksberg kirke, af Niels Walseth (1914-2001), olie på lærred, sign. Walseth. 30 x 40 cm (41,5 x 51,5 cm).

Auktionen afsluttes:  16-09-2016 12:41:42