Kategori  Vurdering

Niels Walseth, olie på lærred, opstilling med blomster

Varenummer: 4515850
Hammerslagspris: DKK 850
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Opstilling med blomster af Niels Walseth (1914-2001), olie på lærred, sign. Walseth, 31,5x40,5 cm. (43x52 cm).

Auktionen afsluttes:  28-12-2016 09:52:38
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej