Kategori  Vurdering
Auktionen afsluttes
21-11-2017 10:18:00
Vurdering
SEK 3.000

Oidentiferad konstnär oljemålning

Varenummer: 4840802
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sittande kvinna med mantilla och solfjäder, otydligt signerad, olja på duk, 60x44 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan