Kategori  Vurdering

Oidentifierad konstnär 1900-tal Denna vara har satts till omförsäljning under nytt varunummer2396304

Varenummer: 2383459
Hammerslagspris: SEK 300
(DKK 232)
Vurdering: SEK 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Oidentifierad konstnär, 1900-tal. Fåglar i skymning. Olja på duk. Bildytans mått: 45x65 cm. Signerad Carl-Ivar. Framstår med smärre fläck upp till vänster.

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 375 till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.

Auktionen afsluttes:  13-10-2011 14:49:00
Showroom:  SE, Örebro, Aspholmen

832566 12-10-2011 20:44:42 SEK 300