Kategori  Vurdering

Oidentifierad konstnär. 2 st. akvareller (2)

Varenummer: 2696225
Hammerslagspris: SEK 525
(DKK 405)
Vurdering: SEK 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Oidentifierad konstnär. 2 st. akvareller, kopior efter P. Mönsted och C. Wyttke. Signerade G.A. Svanberg, en daterad 1900. Största rammått: 48 x 37 cm.

Transportbyrån erbjuder transport av denna vara till närmaste Lauritz.com auktionshus i Sverige. För pris på transport för denna vara, klicka på ’Se transportmöjligheter’ längre ner på sidan.

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 375 till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.

Hvejsel Møbeltransport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 375 till Hvejsels lager i Århus eller Glostrup, Danmark, eller till en valfri annan adress i Danmark till danska fraktpriser.

Auktionen afsluttes:  29-08-2012 20:28:00
Showroom:  SE, Helsingborg, Garnisonsgatan