Kategori  Vurdering

Oidentifierad konstnär, oljemålning. Sign o dat 1990.

Varenummer: 2190900
Hammerslagspris: SEK 500
(DKK 386)
Vurdering: SEK < 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Oidentifierad konstnär, oljemålning på pannå. Signerad och daterad 1990. Trädgård med läsande kvinna. 69 x 63 cm exlusive ram.

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 300 + dansk moms till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.

Auktionen afsluttes:  08-04-2011 18:48:50
Showroom:  SE, Norrköping, Finspångsv.

2192 08-04-2011 18:46:50 SEK 500