Kategori  Vurdering

Oidentifierad konstnär

Varenummer: 1220573
Hammerslagspris: SEK 325
(DKK 251)
Vurdering: SEK 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Oidentifierad konstnär. Olja på duk. Monogramsignerad A.E. 51x66 (68x83)

Auktionen afsluttes:  27-02-2008 18:59:00
Showroom:  SE, Helsingborg, Garnisonsgatan

365038 27-02-2008 16:02:01 SEK 325
495831 22-02-2008 15:27:17 SEK 300