Kategori  Vurdering

Oidentifierad konstnär

Varenummer: 1427560
Hammerslagspris: SEK 525
(DKK 405)
Vurdering: SEK 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Oidentifierad konstnär. Olja på duk. Signerad Milton? 57x48 (inkl. ram).

Auktionen afsluttes:  19-11-2008 13:15:00
Showroom:  SE, Helsingborg, Garnisonsgatan

543420 19-11-2008 13:03:16 SEK 525
497552 14-11-2008 19:13:17 SEK 500