Kategori  Vurdering

Oidentifierad konstnär

Varenummer: 1964752
Hammerslagspris: SEK 1.250
(DKK 965)
Vurdering: SEK 3.000
(DKK 2.317)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Oidentifierad konstnär, 2000-talet. 'Napoleon korsar alperna' motiv efter J.L. David. Olja på duk. A tergo signerad JS. Dukmått: ca 170x140 cm. Ej uppspänd, utlämnas rullad, rullat mått: L. ca 140 cm. Diam: ca 10 cm.

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 300 + dansk moms till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.

Auktionen afsluttes:  23-08-2010 21:00:00
Showroom:  SE, Helsingborg, Garnisonsgatan