Kategori  Vurdering

Okänd konstnär, 1900-talets första hälft

Varenummer: 2226553
Hammerslagspris: SEK 525
(DKK 405)
Vurdering: SEK < 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Okänd konstnär, 1900-talets första hälft. Interiör. Olja på duk. Bildytans mått: 48,5 x 38,5 cm. Otydlig signering. Krackeleringar.

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 300 + dansk moms till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.

Auktionen afsluttes:  16-05-2011 18:24:00
Showroom:  SE, Örebro, Aspholmen

462307 15-05-2011 14:39:13 SEK 525
86059 13-05-2011 12:58:53 SEK 500