Kategori  Vurdering

Okänd konstnär, 1900-talets senare del Denna auktion är annullerad - se nu vara #1952079

Varenummer: 1940914
Hammerslagspris: SEK 1.050
(DKK 811)
Vurdering: SEK 3.000
(DKK 2.317)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Olja på duk. Ej sign. Man vid pool i bergslandskap. 123 x 181 cm.

Auktionen afsluttes:  20-07-2010 19:18:44
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan