Kategori  Vurdering

Okänd konstnär 2000-tal, kopia efter Claude Monet. Denna auktion är annullerad - se nu vara #1475595

Varenummer: 1462689
Hammerslagspris: SEK 775
(DKK 598)
Vurdering: SEK 1.500
(DKK 1.158)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Okänd konstnär 2000-tal, kopia efter Claude Monet (1840 - 1924). Olja på duk. 90 x 60cm.

Auktionen afsluttes:  07-01-2009 19:47:00
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan