Kategori  Vurdering

Okänd konstnär 2000-tal, kopia efter Claude Monet.

Varenummer: 1462691
Hammerslagspris: SEK 725
(DKK 560)
Vurdering: SEK 1.500
(DKK 1.158)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Okänd konstnär 2000-tal, kopia efter Claude Monet (1840 - 1924).Olja på duk. 60 x 90 cm.

Auktionen afsluttes:  07-01-2009 20:01:00
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan