Kategori  Vurdering

Okänd konstnär, Danmark. Olja på duk, signerad. Köpenhamnsmotiv

Varenummer: 4707399
Hammerslagspris: SEK 625
(DKK 499)
Vurdering: SEK 1.200
(DKK < 1.000)
Okänd konstnär, Danmark, 1900-tal. Olja på duk. Köpenhamnsmotiv. Signerad. Inramad. 30x40. (48x58)

Auktionen afsluttes:  05-07-2017 19:19:00
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan