Kategori  Vurdering

Okänd konstnär, olja på pannå, 1900-tal.

Varenummer: 1979831
Hammerslagspris: SEK 1.200
(DKK 927)
Vurdering: SEK < 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Okänd konstnär, olja på pannå, 1900-tal. Kvinnlig konstnär målandes på tak. 28 x 27.

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 300 + dansk moms till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.

Auktionen afsluttes:  17-09-2010 19:40:00
Showroom:  SE, Norrköping, Finspångsv.