Kategori  Vurdering

Okänd Konstnär, Parismotiv (BUS)

Varenummer: 2325523
Hammerslagspris: SEK 800
(DKK 618)
Vurdering: SEK 1.200
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Okänd Konstnär, Parismotiv. Olja på duk. Signerad. 30 x 40 cm (42 x 53). Ram med skador.

Auktionen afsluttes:  23-08-2011 20:13:33
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan