Kategori  Vurdering

Okänd konstnär, porträtt, olja

Varenummer: 2979974
Hammerslagspris: SEK 1.100
(DKK 849)
Vurdering: SEK 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Okänd konstnär, mansporträtt. Olja på duk, otydligt signerad. Krackelyrer, några mindre färgbortfall. Mått: 47x68 cm (57x78)

Auktionen afsluttes:  13-05-2013 19:30:00
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan