Kategori  Vurdering

Okänd kontsnär, olja på duk.

Varenummer: 2142801
Hammerslagspris: SEK 500
(DKK 386)
Vurdering: SEK < 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Okänd kontsnär, olja på duk, motiv föreställande gatumiljö, dukmått 79x58 cm, (88x767), signerad R.Klose.

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 300 + dansk moms till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark

Auktionen afsluttes:  22-02-2011 19:33:00
Showroom:  SE, Stockholm, Slakthusgatan

655723 16-02-2011 20:25:49 SEK 500