Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Olaf Simoni Jensen. Tre fiskere, olie på lærred

Varenummer: 4661261
Vurdering: DKK < 1.000
Olaf Simoni Jensen 1864 - 1923. Tre fiskere. Sign. Simoni Jensen. 35 x 56 cm. (52 x 70) cm.

Auktionen afsluttes:  21-05-2017 19:29:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle