Kategori  Vurdering

Varenummer: 4597820
Vurdering: DKK 22.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Landskabsmotiv, olie på lærred. Oluf Høst 1884-1966. Sign. OH H 45 cm. L 62 cm. (65x79)

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

302466 14-03-2017 18:51:03 DKK 10000