Kategori  Vurdering

Olie på lærred. Parisermotiv. Sign. P. Dupont. (Richard Friis) 1900-tallet

Varenummer: 1109833
Hammerslagspris: DKK 425
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Olie på lærred. Parisermotiv. Sign. P. Dupont (Richard Friis f. 1924 cd ). 74 x 63 (87 x 77) cm.

Auktionen afsluttes:  15-10-2007 11:43:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej