Kategori  Vurdering

Oliemaleri med 5 englehoveder, England 1800-tallet.

Varenummer: 1258835
Vurdering: EUR 700
(DKK 5.210)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Oliemaleri med 5 englehoveder, England 1800-tallet. Olie på lærred, mål uden ramme 75 cm x 62 cm. Lærredet er stedvist krakeleret.

På alle varer der får hammerslag fra den 1. september 2007 tilbyder JH Transport at levere varer fra showroom Düsseldorf til alle adresser i Danmark til danske indenrigstakster.

Auktionen afsluttes:  21-07-1901 13:30:00
Showroom:  DE, Düsseldorf, Völklinger Straße