Kategori  Vurdering

Otto L. Meyer, Blomstrende valmuer ved skovsø (cd)

Varenummer: 4852096
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK < 1.000
Otto L. Meyer (1873 - 1972). Blomstrende valmuer ved skovsø, olie på lærred. Sign. OLM 29, 66 x 61 (67 x 73) cm. (cd)

Auktionen afsluttes:  01-12-2017 20:48:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej