Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Oljemålning med vinterlandskap

Varenummer: 4517222
Hammerslagspris: SEK 300
(EUR 32)
Vurdering: SEK < 1.000
(SEK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Oljemålning med vinterlandskap. Olja på duk. Signerad. 64x99 cm. (87x123 cm)

Auktionen afsluttes:  08-02-2017 17:17:00
Showroom:  SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan

1512847 06-02-2017 19:33:55 SEK 300