Kategori  Vurdering
Auktionen afsluttes
18-04-2017 20:54:00
Vurdering
SEK 2.000

Oljemålning tillskriven August Hagborg

Varenummer: 4631293
AUGUST HAGBORG, tillskriven, kvinna vid fönster, signerad Hagborg, olja på pannå, 30x24,5 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan