Kategori  Vurdering

Oluf Simony Jensen 1864-1923

Varenummer: 1776439
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Oluf Simony Jensen. Olie på lærred. Signeret Oluf Jensen. 63x100 cm. (mål uden rame).

Auktionen afsluttes:  10-02-2010 14:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej