Kategori  Vurdering

Oscar Herschend. Marine

Varenummer: 3042653
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Oscar Herschend 1853-1891. Marine. Sign. O.Herschend. Olie på lærred. Rentioleret. 34 x 41.

Auktionen afsluttes:  04-07-2013 13:34:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle