Kategori  Vurdering

Osvald L Mathiesen Badende kvinder Olie på lærred Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4908467

Varenummer: 4897277
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.600
Osvald L Mathiesen/Osvald Karms (1885-1972) Badende kvinder. 86x63 cm. (101x80 cm) Sign. 'Osvald Mathiesen' Fremstår med mindre skade på lærred.

Auktionen afsluttes:  29-01-2018 18:42:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej