Kategori  Vurdering

Osvald Rasmussen (Allan Karms) m.fl. . Almueinteriør (2)

Varenummer: 2810176
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Osvald Rasmussen (Allan Karms) og ubekendt maler. Almueinteriør. Olie på lærred. Signeret. Største: 50x66 cm. (2)

Auktionen afsluttes:  22-12-2012 17:32:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej