Kategori  Vurdering

Osvald Rasmussen (Allan Karms). Figurkomposition. Olie på lærred (cd)

Varenummer: 4040529
Hammerslagspris: DKK 375
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Osvald Rasmussen (Allan Karms f. 1933). Figurkomposition. Olie på lærred. Sign. Osv. Rasmussen. 60 x 50 cm (71 x 61 cm). (cd)

Auktionen afsluttes:  10-11-2015 18:07:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej