Kategori  Vurdering

Otmar Weinreich f. 1888-1972, cd

Varenummer: 2301840
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Otmar Weinreich f. 1888-1972, olie på lærred, sign. motiv fra Bovbjerg, sign. O Weinreich, Bovbjerg 72, 51x82 cm.

Auktionen afsluttes:  28-07-2011 12:40:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej