Kategori  Vurdering

Otto Leisner, olie på lærred, havneparti fra Langelinie

Varenummer: 4784051
Hammerslagspris: DKK 825
Vurdering: DKK < 1.000
Havneparti fra Langelinie, af Otto Leisner 1917 - 2008, olie på lærred, sign. Otto Leisner. 28x22 cm (37x32 cm)

Auktionen afsluttes:  27-09-2017 15:36:37