Kategori  Vurdering

Otto Olsen 1905 - 1966 cd

Varenummer: 1483747
Hammerslagspris: DKK 825
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Otto Olsen. Kanalen ved Frederiksdal, olie på lærred, sign. Otto Olsen, 29,5 x 38,5 cm. Bemærk teksten ændret.

Auktionen afsluttes:  05-02-2009 14:55:47