Kategori  Vurdering

Otto Olsen. Københavnerparti fra Christiansholms kanal, olie på lærred (cd)

Varenummer: 4547836
Hammerslagspris: DKK 375
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Otto Olsen 1886 - ?. Parti fra Christiansholms kanal, København, olie på lærred. Sign. Otto Olsen. 45 x 65 (62 x 83) cm. Fremstår med krakeleringer.
Bemærk: Beskrivelse ændret

Auktionen afsluttes:  06-02-2017 20:02:24
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej