Kategori  Vurdering

Ove Köser f. 1918 cd

Varenummer: 1075027
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
OVE KÖSER: Olie på lærred. Kystparti, sign. O. Köser. 60 x 70.

Auktionen afsluttes:  12-09-2007 17:19:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej