Kategori  Vurdering

Ove Persson (1925-1999), oljemålning på duk.

Varenummer: 2842184
Hammerslagspris: SEK 625
(DKK 483)
Vurdering: SEK 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ove Persson (1925-1999), oljemålning på duk föreställande interiör av tågstation med människor. Daterad till 1982. Baksida med proveniens. Höjd:44,5cm, bredd:54cm (54x63)

Auktionen afsluttes:  18-01-2013 19:22:00
Showroom:  SE, Falun, Surbrunns-vägen