Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

P. Mølved. 20 årh.

Varenummer: 1263642
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Startbud:
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
P. Mølved. Olie på lærred. Sign. P. Mølved. 67x97 cm. (82,5x112,5 cm.).

Auktionen afsluttes:  17-04-2008 13:18:00
Showroom: DK, Aalborg, Nibevej

498198 11-04-2008 18:33:07 DKK 300