Kategori  Vurdering

P. S. Krøyer 1851-1909

Varenummer: 1320249
Hammerslagspris: DKK 525
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
P. S. KRØYER.Tryksigneret litografi. Portræt af to drenge. Tryksigneret P.S. Krøyer Skagen 92. 28,5 x 37,5 (34,5 x 43,5). Drengenes historier er beskrevet på bagsiden.

Auktionen afsluttes:  30-06-2008 14:27:47
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej