Kategori  Vurdering

Pablo Picasso 1881-1973 cd. Denne auktion er annulleret - se nu vare #1140484

Varenummer: 1115151
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 2.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
PABLO PICASSO. Farvelitografi. Komposition med kvinde i stol. Usign. 19 x 14 (36 x 29) cm.

Auktionen afsluttes:  26-10-2007 15:12:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej