Kategori  Vurdering

Parti konst, två delar (2)

Varenummer: 2980193
Hammerslagspris: SEK 400
(DKK 309)
Vurdering: SEK < 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Parti konst, två delar. Sydeuropeiskt motiv, olja på pannå, monogramsign. 37 x 30. Okänd konstnär, olja på duk. Kor. 54 x 41.

Auktionen afsluttes:  09-05-2013 19:19:00
Showroom:  SE, Norrköping, Finspångsv.