Kategori  Vurdering

Paul Nielsen, olie på lærred, motiv med heste

Varenummer: 4596206
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Motiv med heste af Paul Nielsen, 1900-tallet, olie på lærred, sign. Paul Nielsen-1951, 90x70 cm. (102x82 cm). Enkelte afskalninger.

Auktionen afsluttes:  21-03-2017 16:21:10
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej