Kategori  Vurdering

Peder Knudsen. Bakkelandskab.

Varenummer: 2670688
Hammerslagspris: DKK 675
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Peder Knudsen. F. 1868-1944 cd. Bakkelandskab fra Dollerup Bakker. Olie på lærred. Sign. Peder Knudsen, Skagen 1924. 91 x 120 cm. ( 121 x 150 cm.).

Auktionen afsluttes:  23-07-2012 20:13:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej