Kategori  Vurdering

Per Arnoldi lampe fra Holmegaard

Varenummer: 1938608
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Per Arnoldi lampe fra Holmegaard, blåt glas med stjerner og skyer i farver. Sign. Arnoldi. 20. årh. Højde med skærmstativ 50 cm.

Auktionen afsluttes:  14-07-2010 10:59:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen