Kategori  Vurdering

Peter Brandes f. 1944 cd

Varenummer: 1410940
Hammerslagspris: DKK 675
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
PETER BRANDES. Farvelitografi, 46/50. Abstrakt komposition. Sign. i bly Peter Brandes. 76 x 56 cm (86 x 67 cm).

Auktionen afsluttes:  04-11-2008 14:53:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej