Kategori  Vurdering

Peter Brandes, f. 1944, cd

Varenummer: 2244653
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Peter Brandes. Komposition, litografi 144/250, signeret. Indramning fremstår med fugtskade, dog er grafik uberørt. 50 x 65 (70 x 84) cm.

Auktionen afsluttes:  25-05-2011 12:23:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej