Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Peter Martensen, radering, figurkomposition cd Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4488800

Varenummer: 4462444
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Litografi, figurkomposition af Peter Martensen f. 1953 nr. 2364/3700 sign. Peter Martsensen 77 bladmål ca. h. 39 x 29 cm (43x33)

Auktionen afsluttes:  11-11-2016 16:56:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej