Kategori  Vurdering

Peter Vilhelm Kyhn. Parti fra Rymølle, Silkeborg. cd

Varenummer: 2700850
Vurdering: DKK 10.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Peter Vilhelm Kyhn. 1819 - 1903.cd. Olie på lærred, signeret monogram VK. 39 x 42 ( 49 x 53 ) Parti fra Rymølle Silkeborg

Auktionen afsluttes:  10-09-2012 20:26:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej