Kategori  Vurdering

Poul Anker Bech f. 1942 cd

Varenummer: 1597923
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Poul Anker Bech. Komposition med tekst omkring golf. Litografi. Sign. i trykket. 28 x 21 cm (46 x 38 cm).

Auktionen afsluttes:  25-06-2009 14:59:43
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej