Kategori  Vurdering

Poul Ekelund 1921-1976 cd

Varenummer: 1346937
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
POUL EKELUND Olie på lærred, pige der danser, usigneret, lærred fremstår med skader ved højrekant , 65 x 54 cm.

Auktionen afsluttes:  15-08-2008 12:57:00